Serwis i części

Serwis i części do wózków widłowych wszystkich marek.

Doświadczenie w serwisie

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy opiera się na sprawdzonej wiedzy specjalistów, którzy przyczynili się do jej szybkiego rozwoju. Stale dbamy o to, by nasza oferta spełniała oczekiwania klientów, dlatego kładziemy duży nacisk na rozrost naszych profesjonalnych usług. Prowadzimy serwis wózków widłowych TOYOTA, Linde oraz wielu innych marek, odpowiadając tym samym na potrzeby wielu naszych klientów. Ponieważ głównym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest stałe doskonalenie się w swojej dziedzinie, możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wiedzę doświadczonych specjalistów oraz sprawdzone techniki, dzięki czemu nasz serwis wózków jest w stanie wykonać naprawę każdego powierzanego nam urządzenia.

Oferta usług serwisowych

Oferujemy usługi nie tylko niezawodne, ale także sprawne, co znacznie skraca czas oczekiwania klienta na swoją maszynę. Działamy zgodnie z wyznaczonym terminem, z góry określając przybliżony czas naprawy, zależny od dostępności części i rozmiaru uszkodzenia. Nasi klienci nie muszą się obawiać przestoju w pracy, ponieważ w razie dłużej trwających napraw oferujemy pojazd zastępczy, przyznawany niezależnie od typu i rozmiaru awarii. Dostarczamy urządzenie, które spełni wszystkie oczekiwania, zapewniając dużą wydajność pracy i niezawodność.

  • przeglądy techniczne (wymiana filtrów, oleju, przesmarowanie podzespołów itp.)
  • przeglądy konserwacyjne do UDT
  • pełne przygotowanie wózków do UDT
  • serwis i naprawa wózków widłowych wszystkich marek
  • wymiana opon u klienta mobilną prasą hydrauliczną

Naprawa wózków widłowych

Prowadząc serwis wózków widłowych, przyjmujemy maszyny nie tylko tych zakupione w naszej firmie. Zajmujemy się przeglądami, wymianą zużytych części, a także regeneracją pojazdów po wszelkiego typu uszkodzeniach. Oferujemy bezpieczny transport urządzeń specjalnie dostosowanym samochodem, co pozwala nam na zajęcie się wszystkimi aspektami naprawy i oszczędza tym samym pieniądze i czas naszych klientów. W naszym serwisie wózków zapewniamy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie jakości, dostosowane do wszystkich potrzeb klienta. Naprawa wózków widłowych jest możliwa dzięki nowym częściom zamiennym.  Sprawdź nasze opony do wózków widłowych i prasę hydrauliczną, którą możemy dostarczyć w ramach usług. CWW Blum Bydgoszcz zaprasza do skorzystania z oferty!

Naprawa wózków widłowych przez profesjonalistów CWW Blum

Napraw wózków widłowych to proces, który najchętniej każdy przedsiębiorca by ominął. Nie ma jednak powodów, aby ukrywać, że nawet najbardziej wytrzymałe i niezawodne urządzenia producentów takich jak Toyota czy też Linde mogą ulec usterce, która będzie wymagała naprawy wózka widłowego. Mając świadomość jak ważnymi urządzeniami w wielu przedsiębiorstwach i branżach są wózki widłowe podejmujemy się naprawy wózków widłowych w najszybszym możliwym terminie w celu dostarczenia sprawnej maszyny w jak najkrótszym czasie. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych serwisantów sprawiają, że naprawa wózków widłowych w CWW Blum to w pełni profesjonalna usługa gwarantująca powrót maszyny do dawnej sprawności i wydajności. Podejmujemy się najróżniejszych zabiegów konserwacyjnych oraz wymiany uszkodzonych części wymieniając je na zastępcze części do wózków widłowych Toyota i Linde. Dbamy o najwyższe standardy świadczonych przez nas usług, dlatego każdego z naszych Klientów staramy się maksymalnie odciążyć – odbieramy i zapewniamy transport uszkodzonego wózka, pozostajemy w stałym kontakcie a po serwisie i naprawie przywozimy urządzenie do siedziby przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w naprawach wózków widłowych różnych producentów jednak jeśli poszukujesz rzetelnego serwisu wózków widłowych Toyota oraz Linde to CWW Blum jest właściwym adresem. Specjalizujemy się w naprawach wózków widłowych tych producentów – serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów!

Serwis wózków widłowych – CWW Blum Bydgoszcz

Serwis wózków widłowych CWW Blum to zespół doświadczonych i rzetelnych mechaników specjalizujących się w naprawach wózków widłowych. W trosce o dobro naszych Klientów zajmujemy się nie tylko naprawą wózków widłowych – ze strony serwisu wózków widłowych CWW Blum możesz liczyć też na pomoc w zakresie standardowych przeglądów technicznych urządzeń a także przeprowadzenia zabiegów konserwacyjnych niezbędnych do utrzymania maszyn w dobrej kondycji i sprawności. Wybierz serwis wózków widłowych CWW Blum i skorzystaj z pomocy i profesjonalnych usług specjalistów od wózków widłowych producentów takich jak Toyota oraz Linde. Serdecznie zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców i osoby odpowiedzialne za urządzenia oraz ich sprawność w firmie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych z wózkami widłowymi. Możesz w 100% polegać na naszym doświadczeniu, wiedzy oraz najwyższym standardzie świadczonych usług serwisowych – zapraszamy!

Opony Części