Favorites

Markowe opony do wózków widłowych

Niskie ceny i wysoka jakość to rzadko spotykane połączenie. W naszej ofercie możesz liczyć na wszelkie udogodnienia. Opony do wózków widłowych możesz nabyć w dwóch rodzajach: superelastyczne i pneumatyczne. Każde z nich są przeznaczone do innego trybu pracy wózka. Ponadto zapewniamy wymianę opon do wózków widłowych z wykorzystaniem mobilnej prasy hydraulicznej. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i postaw na profesjonalizm.

Oferujemy dojazd pod wskazany adres i wymianę opon
do wózków widłowych na miejscu.

Opony superelastyczne

Ogumienie przystosowane do wózków widłowych jest montowane na felgach. Montaż tego typu opon gwarantuje nam zwiększenie stabilności pojazdów o charakterze działań wysokiego składowania. Komfort z prowadzenia wózka na oponach superelastycznych jest porównywalny z ogumieniem pneumatycznym. Przebicie czy uszkodzenie opon jest prawie niemożliwe ze względu na elastyczny rodzaj materiału.

Opony pneumatyczne

Ten rodzaj ogumienia jest idealnym rozwiązaniem dla wózków widłowych. Opony umożliwiają odpowiednią amortyzację w trakcie jazdy. Montaż i demontaż ogumienia jest prosty, dlatego też nie spotkamy się z problemami wynikającymi z tego faktu. Cena jest relatywnie tania w porównaniu z innymi typami ogumienia. Zastosowanie opon pneumatycznych jest nieograniczone także względem rodzaju powierzchni.

Wymiana opon

Świadczymy kompleksowe usługi naszym Klientom, ponieważ oprócz sprzedaży części do wózków widłowych, zajmujemy się również ich montażem. Dysponujemy mobilną prasą hydrauliczną, która umożliwia nam wymianę opon superelastycznych, a wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy Wam dojazd pod wskazany adres i wymianę opon do wózków widłowych na miejscu. Jest to zdecydowana oszczędność czasu.

Szukasz odpowiednich opon?

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy.

Opony do wózków widłowych

superelastyczne do transportu wewnętrznego

Opony do wózków widłowych

pneumatyczne do transportu wewnętrznego

Części, serwis, opony
Damian Pilarski

Formularz kontaktowy - Opony

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Numer telefonu
Treść wiadomości


Części, serwis, opony
Damian Pilarski

Formularz kontaktowy - Opony

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Numer telefonu
Treść wiadomości