Favorites

Markowe opony do wózków widłowych

Niskie ceny i wysoka jakość to rzadko spotykane połączenie. W naszej ofercie możesz liczyć na wszelkie udogodnienia. Opony do wózków widłowych możesz nabyć w dwóch rodzajach: superelastyczne i pneumatyczne. Każde z nich są przeznaczone do innego trybu pracy wózka. Ponadto zapewniamy wymianę opon do wózków widłowych z wykorzystaniem mobilnej prasy hydraulicznej. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i postaw na profesjonalizm.

Oferujemy dojazd pod wskazany adres i wymianę opon
do wózków widłowych na miejscu.

Opony superelastyczne

Ogumienie przystosowane do wózków widłowych jest montowane na felgach. Montaż tego typu opon gwarantuje nam zwiększenie stabilności pojazdów o charakterze działań wysokiego składowania. Komfort z prowadzenia wózka na oponach superelastycznych jest porównywalny z ogumieniem pneumatycznym. Przebicie czy uszkodzenie opon jest prawie niemożliwe ze względu na elastyczny rodzaj materiału.

Opony pneumatyczne

Ten rodzaj ogumienia jest idealnym rozwiązaniem dla wózków widłowych. Opony umożliwiają odpowiednią amortyzację w trakcie jazdy. Montaż i demontaż ogumienia jest prosty, dlatego też nie spotkamy się z problemami wynikającymi z tego faktu. Cena jest relatywnie tania w porównaniu z innymi typami ogumienia. Zastosowanie opon pneumatycznych jest nieograniczone także względem rodzaju powierzchni.

Title

Wymiana opon

Świadczymy kompleksowe usługi naszym Klientom, ponieważ oprócz sprzedaży części do wózków widłowych, zajmujemy się również ich montażem. Dysponujemy mobilną prasą hydrauliczną, która umożliwia nam wymianę opon superelastycznych, a wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy Wam dojazd pod wskazany adres i wymianę opon do wózków widłowych na miejscu. Jest to zdecydowana oszczędność czasu.


Ogumienie wózków widłowych Toyota i Linde

Ogumienie wózków widłowych to niezbędny element wyposażenia każdego tego typu maszyny. W zależności od producenta wózka widłowego i rozstawu kół oraz felg ogumienie wózków widłowych różni się między sobą rozmiarami a także trwałością. Przez wzgląd na to, że ogumienie wózków widłowych musi wytrzymać niejednorodne obciążenie, którego udźwig deklarowany jest przez producentów poszczególnych modeli, opony do wózków widłowych dostępne są w różnych wariantach – w zależności od rodzaju wózka widłowego oraz obciążenia, które jest w stanie przetransportować wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje ogumienia do wózków widłowych. Dostępne w serwisie wózków widłowych CWW Blum opony do wózków widłowych wyprodukowane zostały przez czołowe marki, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość, wytrzymałość oraz doskonałe parametry zapewniające stabilny tor jazdy oraz zdolność udźwigu określonych wagowo partii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ogumienie do wózków widłowych spełniające indywidualne potrzeby Waszego przedsiębiorstwa i dopasować opony do charakteru i trybu pracy konkretnego wózka. Specjalizujemy się w wynajmie i dystrybucji urządzeń takich jak wózki widłowe Linde oraz wózki widłowe Toyota w związku z czym w naszym serwisie z pewnością nie brakuje ogumienia do wózków widłowych tych producentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług wymiany opon w wózkach widłowych!

Zobacz także: wózki widłowe, wózek widłowe toyota, wynajem wózków widłowych, serwis wózków widłowych, prasa hydrauliczna do opon.

Szukasz odpowiednich opon?

Skorzystaj z pomocy naszego doradcy.

Opony do wózków widłowych

superelastyczne do transportu wewnętrznego

Opony do wózków widłowych

pneumatyczne do transportu wewnętrznego

  Części, serwis, opony
  Damian Pilarski

  Formularz kontaktowy - Opony

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Numer telefonu
  NIP (wymagane)
  Treść wiadomości

   Części, serwis, opony
   Damian Pilarski

   Formularz kontaktowy - Opony

   Imię i nazwisko (wymagane)
   Adres email (wymagane)
   Numer telefonu
   NIP (wymagane)
   Treść wiadomości