Wózki widłowe Toyota

(11 wyników)

Filtry

Marka
Stan
Napęd
Udźwig
Wysokość podnoszenia

Wózki widłowe – CWW Blum Bydgoszcz

Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów stworzyliśmy asortyment, w którego skład wchodzą nowoczesne i funkcjonalne wózki widłowe TOYOTA oraz Linde. Oferując najwyższej jakości wyposażenie, chcemy pomóc Państwu w usprawnieniu i zwiększeniu wydajności pracy. Wózki widłowe dostępne w ofercie naszej bydgoskiej firmy stworzone zostały w oparciu o największe wymagania użytkowników, w związku z czym są niezawodne w trakcie transportowania i przeładunku, a także bardzo zwrotne, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy operatorowi. Stawiamy na dużą różnorodność, dlatego polecamy maszyny posiadające różne udźwigi, wysokości podnoszenia, a także napędy.

Nowe wózki widłowe czołowych producentów

W naszej ofercie dostępne są nowe wózki widłowe mają udźwig do nawet 9000 kilogramów. Wyposażone w silnik spalinowy wózki widłowe Linde doskonale spisują się na otwartych przestrzeniach, w których bez problemu zapewnić można dostęp do niezbędnych olejów napędowych. Nowe wózki widłowe z silnikiem spalinowym mają konstrukcję przystosowaną do pracy nawet w trudnych warunkach pogodowych – ergonomiczna i przestronna, jak na swoje niewielkie rozmiary, kabina zapewnia komfort ich użytkowania. Jest ona również ogrzewana, dzięki czemu pozwala na użytkowanie nawet przy minusowych temperaturach. Wózki widłowe dostępne w ofercie CWW BLUM wyposażone są ponadto w czujniki cofania zapewniające bezpieczeństwo podczas wymagających manewrów.

Nowe i używane wózki widłowe Linde, Toyota

Oprócz nowych maszyn, oferujemy również wózki widłowe używane, które są w pełni sprawne technicznie, ale dostępne w niższych cenach. Jeżeli pragniecie Państwo zaoszczędzić, proponujemy również wynajem wózków widłowych wybranych modeli – nasi specjaliści chętnie doradzą optymalne rozwiązanie i przedstawią takie wózki widłowe TOYOTA i Linde, które sprawdzą się najlepiej w prowadzonych w Państwa firmie pracach. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem i kontaktu.

Używane wózki widłowe z gwarancją w ofercie CWW BLUM!

Używane wózki widłowe dostępne w ofercie CWW BLUM wyróżnia nie tylko pełna sprawność i wysoka jakość ale również nasze poręczenie, którym jest gwarancja sprawności oferowanych przez nas, używanych wózków widłowych. Dostępne w naszej ofercie wózki widłowe używane to maszyny czołowych producentów takich jak Toyota i Linde, które przystosowane są do użytkowania w różnych warunkach i przestrzeniach. Wybrane modele doskonale spiszą się podczas pracy na zewnątrz, podczas gdy inne (a dokładniej wózki widłowe używane z napędem elektrycznym) dedykowane są użytkowi wewnętrznemu – na terenie magazynów, centrów dystrybucyjnych a także hal produkcyjnych.