Favorites

Wynajem czy zakup wózka widłowego?

Wypożyczenie wózka widłowego nigdy nie było prostsze 

Wózki widłowe to podstawowe wyposażenie między innymi dla hal produkcyjnych, przemysłowych, magazynów i większych sklepów. Sprzęt ten pozwala nam na zwiększenie efektywności naszych działań jak i dochodów. Posiadanie wózka widłowego to wielkie ułatwienie, które może pomóc nam na co dzień w przyspieszeniu naszej pracy. Wynajem czy zakup wózka widłowego? To pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sprawdź co może być dla Ciebie bardziej opłacalne! Wypożyczalnia wózków widłowych CWW Blum Bydgoszcz to miejsce, w którym możesz skorzystać zarówno z opcji najmu jak i zakupu. Zapewniamy wynajem używanych jak i sprzedaż nowych wózków widłowych. Dowiedz się więcej o ofercie wypożyczalni wózków widłowych. 

Wózki widłowe na wynajem

Centrum Wózków Widłowych BLUM oferuje swoim klientom nie tylko sprzedaż wózków widłowych, ale także ich wynajem. Posiadamy w swojej ofercie nowe i używane modele, dzięki czemu wybór jest dopasowany jest dla różnego zasobu portfela. Wypożyczenie jest szczególnie opłacalne dla firm, które potrzebują danego sprzętu na ustalony okres czasu. Wówczas zakup wózka widłowego nie będzie konieczny.

Wypożyczalnia wózków widłowych, która podnosi zyski!

Uważnie śledzimy potrzeby naszych Klientów i z takich właśnie obserwacji narodziła się nasza oferta na wynajem wózków widłowych. Naszym celem jest zagwarantowanie atrakcyjnych warunków finansowych przy zapewnieniu wygodnych rozwiązań. Proponujemy modele w bardzo szerokim zakresie udźwigu. Oferowane przez nas maszyny pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zróżnicowana oferta modeli dedykowana jest do szeregu różnych zastosowań. Dążymy do zagwarantowania jak najbardziej kompleksowego asortymentu modeli do wynajęcia, dlatego też w ofercie naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo najlepsze wózki widłowe Toyota i Linde – czołowych producentów sprzętu tego rodzaju.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem wózków widłowych?

Usługa zapewnia liczne korzyści. Do najważniejszych należy zaliczyć:

 • możliwość wyboru spośród w pełni sprawnego, wysokiej jakości sprzętu,
 • atrakcyjną ofertę cenową i szansę na użytkowanie urządzeń bez konieczności ich kupna,
 • brak problemów związanych z zarządzeniem flotą i serwisowaniem (w przypadku awarii zapewniamy pojazd zastępczy),
 • szansa na przetestowanie sprzętu bez angażowania dużych środków finansowych.

Zakup czy wynajem wózka widłowego?

Wynajem wózków widłowych to doskonała propozycja dla startujących firm, które nie posiadają na początku działalności wystarczających środków finansowych na zakup drogiego sprzętu. Możliwe jest wykorzystywanie w pełni sprawnych urządzeń, dokładnie odpowiadających indywidualnym potrzebom przy niskich opłatach. Ponadto są to opłaty stałe, które pozwalają na planowanie budżetu. Propozycja wynajęcia sprzętu daje okazję do przetestowania urządzeń przed dokonaniem zakupu. Przez cały okres rezerwacji można analizować wady i zalety maszyny pod kątem jej przyszłej eksploatacji oraz opłacalności kupna. Jest to zatem wyjątkowo dobra okazja do podjęcia decyzji, jednocześnie minimalizując koszty. Zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni wózków widłowych. Wynajem wózka widłowego to opcja, która pomoże Ci uzyskać płynność finansową przy niewielkim nakładzie własnym.

Wypożyczenie wózka widłowego – CWW Blum Bydgoszcz

Wypożyczenie wózka widłowego może okazać się niezbędne w przypadku nagłej konieczności transportu ciężkich ładunków lub w przypadku usterki dostępnego na stanie przedsiębiorstwa urządzenia. Centrum Wózków Widłowych Blum umożliwia wypożyczenie wózka widłowego na atrakcyjnych finansowo warunkach. Udostępniamy urządzenia najwyższej jakości i przystosowane do potrzeb przedsiębiorców działających w różnych branżach, dzięki czemu zyskujesz pewność, że znajdziesz u nas urządzenie, które odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Warto mieć na uwadze, że posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się nie tylko w wypożyczaniu, ale również naprawie wózków widłowych w związku z czym otrzymujesz od nas gwarancję sprawności udostępnionego do Twojego użytku urządzenia. Wypożyczamy wózki widłowe o różnym udźwigu, silnikach spalinowych oraz różnym zakresie pracy – od wózków wysokoskładowych po wózki widłowe przeznaczone do transportu ładunków na krótkich dystansach. Interesuje Cię wypożyczenie wózka widłowego bez konieczności jego zakupu? Skontaktuj się z Centrum Wózków Widłowych Blum z okolic Bydgoszczy i poznaj atrakcyjne warunki współpracy.

Wózek widłowy – wypożyczenie i przebieg procedury wynajmu

Cenimy sobie przejrzystość i uczciwość, dlatego wypożyczając wózek widłowy podejmujemy się następujących kroków – otrzymujesz od nas dane na temat urządzenia i aktualnych przeglądów technicznych pojazdu wraz z gwarancją jego sprawności technicznej. Podpisując umowę uzgadniamy okres wypożyczenia wózka widłowego a następnie zajmujemy się dostarczeniem niezbędnego urządzenia pod wskazany przez Ciebie adres. Po upływie umowy najmu, w przypadku braku chęci jej przedłużenia, odbieramy wózek widłowy. Klarowne warunki współpracy i wysokie koszty wykupu i utrzymania wózków widłowych przez przedsiębiorstwo sprawiają, że wypożyczenie wózka widłowego od Centrum Wózków Widłowych Blum jest bardzo atrakcyjną i korzystną ofertą w przypadku chwilowego zapotrzebowania na wykorzystanie wózka widłowego w przedsiębiorstwie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z możliwości wypożyczenia wózka widłowego od CWW Blum!


Zobacz także: serwis wózków widłowych, części do wózków widłowych, wózki widłowe Toyota, opony do wózków widłowych.

Oferujemy również używane wózki widłowe

w pełni sprawne technicznie, ale dostępne w niższych cenach.

  Wózki - sprzedaż, wynajem
  Rafał Blum

  Zapytaj o cenę

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Numer telefonu
  NIP (wymagane)
  Preferowana metoda płatności
  Przelew bankowyLeasingZ dofinansowaniem
  Treść wiadomości