Favorites

Wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe Toyota

Niezawodne i nowoczesne wózki widłowe Toyota i wielu innych producentów są dzisiaj nie tyle luksusem, co koniecznością. Ułatwiają pracę, podnoszą jej jakość i efektywność. Jako firma z bogatym doświadczeniem, wiemy czego potrzebują nasi Klienci i tym potrzebom wychodzimy naprzeciw. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo wysokiej klasy wózki widłowe Toyota. Oferujemy urządzenia zróżnicowane pod względem wyposażenia, wysokości unoszenia i tonażu. Możemy śmiało powiedzieć, że decydując się na wózki widłowe tego producenta, wybieracie Państwo nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas wózki widłowe były urządzeniami starannie wyselekcjonowanymi i wyróżniającymi się najwyższą jakością. 

Toyota – nowe wózki widłowe

Wózki widłowe Toyota to pojazdy podnośnikowe mające na celu zwiększenie efektywności pracy w zakładach produkcyjnych i nie tylko. Oferowane przez nas nowe wózki widłowe Toyota wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów, ostrzegawczy sygnał cofania, system bezpieczeństwa SAS oraz niezawodne silniki. W naszym salonie możesz znaleźć zarówno modele nowe jak i używane. Sprawdź ofertę CWW Blum, w której znajdziesz, prosto od producenta, nowe wózki widłowe oraz paleciaki elektryczne – postaw na pewny sprzęt! Gwarantujemy wysoką jakość urządzeń, atrakcyjne, często konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo, jak również miłą i spełniającą najwyższe standardy obsługę.

Toyota – najwyższa jakość i gwarancja sprawności

Toyota Material Handling specjalizuje się w rozwiązaniach dedykowanych automatyzacji i optymalizacji pracy najróżniejszych branży. Co charakteryzuje producenta Toyota i jego wózki widłowe? Ponad 100-letnie doświadczenie, stałe inwestycje w badania oraz rozwój sprawiają, że oferowane przez producenta Toyota wózki widłowe są innowacyjne, ergonomiczne i intuicyjne. Poddawane wyczerpującym testom oraz stale ulepszane wózki widłowe Toyota są gwarancją wydajności, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Sprawdź zrealizowane w europejskich fabrykach Toyota wózki widłowe dostępne w ofercie CWW Blum!

Toyota – widlaki sprawdzonego producenta

Dostępne w ofercie CWW Blum widlaki Toyota to pojazdy znanego i sprawdzonego producenta, które sprawdzą się w różnych warunkach eksploatacyjnych. W zależności od tego, do jakiego rodzaju prac, będzie wykorzystywany wózek, w naszej ofercie dostępne są modele dopasowane do indywidualnych potrzeb różnych użytkowników. Posiadamy widlaki o typach silników LPG oraz Pg/LPG. W ofercie CWW Blum znajdują się również pojazdy o różnym stopniu udźwigu – od 1750 kg, aż do 3500 kg, a także o preferowanej wysokości podnoszenia. Widlaki Toyota mogą podnosić towar na wysokość maksymalną od 3,3 metra aż do 4,7 metra. Sprawdzą się one dzięki temu zarówno podczas prac zewnętrznych przy rozładunku dostaw, jak i pracy na magazynach podczas układania i zdejmowania załadunku z półek magazynowych. Wózki widłowe Toyota to jedne z najbardziej cenionych rozwiązań na rynku, które znacząco zwiększają wydajność pracy. Dodatkowe wyposażenie takie jak czujniki cofania, czy wbudowana waga, dostępne w części z nich, ułatwiają codzienną pracę, ale również zwiększają jej poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z widlakami dostępnymi w naszej ofercie!