Favorites

Wózki widłowe Toyota

2021 TOYOTA 02-8FGF18 triplex

TOYOTA 02-8FG25 DUPLEX

2021 TOYOTA 02-8FGF18 triplex

TOYOTA 02-8FG25 DUPLEX wózek podnośnikowy

2021 TOYOTA 02-8FGJF35 duplex

Wózki widłowe Toyota

Niezawodne i nowoczesne wózki widłowe Toyota i wielu innych producentów są dzisiaj nie tyle luksusem, co koniecznością. Ułatwiają pracę, podnoszą jej jakość i efektywność. Jako firma z bogatym doświadczeniem, wiemy czego potrzebują nasi Klienci i tym potrzebom wychodzimy naprzeciw. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo wysokiej klasy wózki widłowe Toyota. Oferujemy urządzenia zróżnicowane pod względem wyposażenia, wysokości unoszenia i tonażu. Możemy śmiało powiedzieć, że decydując się na wózki widłowe tego producenta, wybieracie Państwo nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas wózki widłowe były urządzeniami starannie wyselekcjonowanymi i wyróżniającymi się najwyższą jakością. 

Toyota – nowe wózki widłowe

Wózki widłowe Toyota to pojazdy podnośnikowe mające na celu zwiększenie efektywności pracy w zakładach produkcyjnych i nie tylko. Oferowane przez nas nowe wózki widłowe Toyota wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów, ostrzegawczy sygnał cofania, system bezpieczeństwa SAS oraz niezawodne silniki. W naszym salonie możesz znaleźć zarówno modele nowe jak i używane. Sprawdź ofertę CWW Blum, w której znajdziesz, prosto od producenta, nowe wózki widłowe oraz paleciaki elektryczne – postaw na pewny sprzęt! Gwarantujemy wysoką jakość urządzeń, atrakcyjne, często konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo, jak również miłą i spełniającą najwyższe standardy obsługę.

Toyota – najwyższa jakość i gwarancja sprawności

Toyota Material Handling specjalizuje się w rozwiązaniach dedykowanych automatyzacji i optymalizacji pracy najróżniejszych branży. Co charakteryzuje producenta Toyota i jego wózki widłowe? Ponad 100-letnie doświadczenie, stałe inwestycje w badania oraz rozwój sprawiają, że oferowane przez producenta Toyota wózki widłowe są innowacyjne, ergonomiczne i intuicyjne. Poddawane wyczerpującym testom oraz stale ulepszane wózki widłowe Toyota są gwarancją wydajności, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Sprawdź zrealizowane w europejskich fabrykach Toyota wózki widłowe dostępne w ofercie CWW Blum!


Wróć do: wózki widłowe spalinowe

Zobacz także: wynajem wózków widłowychserwis wózków widłowych, części do wózków widłowych, opony do wózków widłowych, wózki widłowe Linde