Favorites

Wózki widłowe Linde

2014 LINDE H45T-02 duplex

2008 LINDE H80D-900

Wózki widłowe Linde

Dbając o zadowolenie naszych Klientów staramy się dostarczać im rozwiązań najnowszych i najlepiej dopasowanych do pracy w magazynach, obiektach przemysłowych oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych. Każde z tych miejsc wiąże się m.in. z koniecznością transportowania i przeładowywania palet z towarami, ważącymi niejednokrotnie nawet po kilka ton. Dlatego też naszą propozycją stały się wózki widłowe Linde. Na tle konkurencji wyróżniają się one nie tylko sprawnością, zwrotnością, ale również możliwościami, dzięki którym praca w magazynie staje się prostsza i bezpieczniejsza.

W naszej ofercie odnajdą Państwo takie wózki widłowe Linde, które swoimi parametrami technicznymi oraz potencjałem mechanicznym będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jesteśmy przekonani, że ich udźwig (sięgający nawet 4 ton – w zależności od modelu wózka widłowego marki Linde) będzie jednym z kluczowych atutów oraz kryterium wyboru konkretnego pojazdu. Jednak pragniemy zwrócić Państwa uwagę również na inne parametry – znacząco wpływające na komfort codziennej pracy oraz towarzyszącym jej optymalizacjom. Wśród kolejnych atutów naszych rozwiązań wymienić więc należy także wysokość ramienia wózka widłowego Linde. Dzięki temu, iż jest ono w stanie podnieść załadunek nawet na wysokość 4 metrów (szczegółowe dane dotyczące wysokości ramienia dotyczą konkretnych modeli proponowanych pojazdów) – znacznie ułatwi ustawianie palet oraz towarów na półkach magazynowych lub też umożliwi sprawne ich zdejmowanie.

Precyzja i bezpieczeństwo

Prócz powyższych parametrów pragniemy także podkreślić, iż wózki widłowe Linde to dowód odpowiedzialności producenta za swoje realizacje. Urządzenia te okazują się nie tylko sprawne, ale i w pełni bezpieczne, dzięki czemu znacząco poprawiają komfort codziennej pracy. Należy zwrócić uwagę na ich wyjątkową zwrotność, której towarzyszy maksymalna stabilność pojazdu. Dopasowany napęd pozwala wykonywać różne manewry na zróżnicowanych typach posadzek. Również hydrostatyczna skrzynia biegów okazuje się pomocna w codziennej pracy operatora. Prezentowane w naszej ofercie modele posiadają także liczne udogodnienia, z których bez wątpienia skorzystają ich użytkownicy. Wymienić tutaj należy zarówno klimatyzację kabiny operatora, regulowaną kolumnę kierowniczą pozwalającą dostosować swoją wysokość do wzrostu i parametrów kierowcy, jak również hydrauliczne wspomaganie kierownicy, wpływające na komfort codziennej pracy.

Dzięki temu, iż wśród propozycji CWW BLUM znalazły się różne modele wózków widłowych Linde, jesteśmy przekonani, że będą Państwo mogli zdecydować się na wybór takiego pojazdu, który pod każdym względem jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom oraz charakterowi pracy w Państwa przedsiębiorstwie.


Wróć do: nowe wózki widłowe

Zobacz także: wózki widłowe Toyota