Favorites

Wózki widłowe Linde

Wózki widłowe Linde

Wózki widłowe Linde znalazły się w naszej ofercie, ponieważ, dbając o zadowolenie naszych Klientów, staramy się dostarczać im rozwiązań najnowszych i najlepiej dopasowanych do pracy w magazynach, obiektach przemysłowych oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych. Każde z tych miejsc wiąże się m.in. z koniecznością transportowania i przeładowywania palet z towarami, ważącymi niejednokrotnie nawet po kilka ton. Wózki widłowe Linde na tle konkurencji wyróżniają się nie tylko sprawnością, zwrotnością, ale również możliwościami, dzięki którym praca w magazynie staje się prostsza i bezpieczniejsza.

W naszej ofercie odnajdą Państwo takie wózki widłowe Linde, które swoimi parametrami technicznymi oraz potencjałem mechanicznym będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jesteśmy przekonani, że ich udźwig (sięgający nawet 4 ton – w zależności od modelu wózka widłowego marki Linde) będzie jednym z kluczowych atutów oraz kryterium wyboru konkretnego pojazdu. Jednak pragniemy zwrócić Państwa uwagę również na inne parametry – znacząco wpływające na komfort codziennej pracy oraz towarzyszącym jej optymalizacjom. Wśród kolejnych atutów naszych rozwiązań wymienić więc należy także wysokość ramienia wózka widłowego Linde. Dzięki temu, iż jest ono w stanie podnieść załadunek nawet na wysokość 4 metrów (szczegółowe dane dotyczące wysokości ramienia dotyczą konkretnych modeli proponowanych pojazdów) – znacznie ułatwi ustawianie palet oraz towarów na półkach magazynowych lub też umożliwi sprawne ich zdejmowanie.

Linde – gwarancja precyzji i bezpieczeństwa

Prócz powyższych parametrów pragniemy także podkreślić, iż wózki widłowe Linde to dowód odpowiedzialności producenta za swoje realizacje. Urządzenia te okazują się nie tylko sprawne, ale i w pełni bezpieczne, dzięki czemu znacząco poprawiają komfort codziennej pracy. Należy zwrócić uwagę na ich wyjątkową zwrotność, której towarzyszy maksymalna stabilność pojazdu. Dopasowany napęd pozwala wykonywać różne manewry na zróżnicowanych typach posadzek. Również hydrostatyczna skrzynia biegów okazuje się pomocna w codziennej pracy operatora. Prezentowane w naszej ofercie modele posiadają także liczne udogodnienia, z których bez wątpienia skorzystają ich użytkownicy. Wymienić tutaj należy zarówno klimatyzację kabiny operatora, regulowaną kolumnę kierowniczą pozwalającą dostosować swoją wysokość do wzrostu i parametrów kierowcy, jak również hydrauliczne wspomaganie kierownicy, wpływające na komfort codziennej pracy.

Dzięki temu, iż wśród propozycji CWW BLUM znalazły się różne modele wózków widłowych Linde, jesteśmy przekonani, że będą Państwo mogli zdecydować się na wybór takiego pojazdu, który pod każdym względem jest w stanie sprostać Państwa wymaganiom oraz charakterowi pracy w Państwa przedsiębiorstwie.

Linde – wózki widłowe niezawodnego producenta

Linde Material Handling działający pod francuskim sztandarem to jeden z czołowych producentów wózków widłowych słynący z kreowania rynkowych standardów. W 2006 roku roku firma dołączyła do Grupy KION będącej drugim na świecie, pod względem wielkości, producentem wózków widłowych oraz jednym z najbardziej cenionych na rynku oferentów rozwiązań związanych z logistyką i automatyzacją magazynów. Sprawdź ofertę CWW BLUM i wyjdź naprzeciw standardom Linde – zwrotne, wyposażone w hydrostatyczny napęd oraz dwupedałowy system jazdy wspomagany czujnikami cofania wózki widłowe Linde pozwalają na wykonywanie skomplikowanych manewrów nawet przy dużym obciążeniu z pewnością spełnią nawet najwyższe wymagania. Przystosowane do napełniania gazem oraz benzyną wózki widłowe Linde są gwarancją ergonomii a także dużej wydajności pracy przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów jej wykonania. Sprawdź ofertę producenta Linde – wózki widłowe dostępne w CWW BLUM!