Favorites

Wózki spalinowe

Wózki spalinowe w ofercie CWW Blum

Znajdujące się w ofercie CWW Blum wózki spalinowe to pojazdy wysokiej klasy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W celu zapewnienia jak największego komfortu użytkowania zostały one wyselekcjonowane w oparciu o sprawdzone rozwiązania, które cieszą się największą popularnością na rynku. W sklepie CWW Blum znajdują się wózki spalinowe znanych, wiodących na rynku marek – Toyoty i Linde. Są to producenci, których urządzenia charakteryzują się najwyższą trwałością i wydajnością i są przy tym komfortowe w użytkowaniu. Dzięki wyposażeniu ich w dodatkowe udogodnienia takie jak czujniki cofania czy też koguty ostrzegawcze, w znaczący sposób ułatwiają one codzienną pracę, ale również zwiększają poziom bezpieczeństwa jej wykonywania. W asortymencie CWW Blum znajdują się zarówno nowe wózki spalinowe, jak i używane, dzięki czemu każdy klient znajdzie urządzenie dopasowane do jego budżetu. Zachęcamy do kontaktu i do zapoznania się z ofertą wózków widłowych spalinowych w sklepie CWW Blum.

Najwydajniejsze widlaki spalinowe

Tym, co wyróżnia widlaki spalinowe na tle urządzeń elektrycznych, jest ich niezastąpiona wydajność. Zastosowane w pojazdach silniki, to sprawdzone rozwiązania, które gwarantują najdłuższy czas eksploatacji i niską awaryjność. Urządzenia tego typu sprawdzą się przede wszystkim podczas załadunku i przemieszczaniu towaru na zewnątrz, ale nie tylko. Widlaki spalinowe na gaz, w odróżnieniu do widlaków na diesel, doskonale sprawdzą się także do użytku wewnętrznego. Jest to w szczególności istotne w przypadku przemieszczania ładunków na halach magazynowych o dużych powierzchniach. Dostępne w ofercie CWW Blum widlaki spalinowe wyróżniają się ergonomiczną kabiną oraz intuicyjnymi elementami kierowania, które zapewniają komfort użytkownikom. Dzięki zastosowaniu opon pneumatycznych, które amortyzują nierówności terenu, doskonale sprawdzą się one podczas pracy w ciężkich warunkach. Widlaki spalinowe dostępne w sklepie CWW Blum to sprawdzone i niezawodne urządzenia, gwarantujące największą wydajność.

Podnośniki spalinowe – rodzaje

W ofercie CWW Blum znajdują się podnośniki spalinowe, które można dopasować do potrzeb konkretnej działalności. Poszczególne modele różnią się między sobą m.in. rodzajem zastosowanego napędu. Dostępne są zarówno wózki spalinowe napędzane gazem, które charakteryzują się najniższymi kosztami eksploatacyjnymi, ale również benzyną, czy też dieslem, zapewniającym dużą moc i wydajność. W sklepie CWW Blum można również wybrać podnośniki spalinowe o pożądanej maksymalnej wysokości podnoszenia. W zależności od prowadzonej działalności, istnieje możliwość doboru wózka do powierzchni wymagających bezpiecznego i łatwego przemieszczania ładunków na wysokość aż 4,7 metrów. Dostępne w CWW Blum podnośniki spalinowe różnią się między sobą również maksymalnym udźwigiem, który wynosi odpowiednio od 1500 kg do 9000 kg. Przygotowując się do wyboru wózka, należy przeanalizować standardową wagę ładunków, które będą przenoszone i zdecydować się na model, który najbardziej odpowiada tej wartości. Sprawdź wózki spalinowe znajdujące się w ofercie CWW Blum i wybierz model dopasowany do potrzeb Twojej działalności!

Wózki widłowe spalinowe – nowe i używane

Wózki widłowe spalinowe dostępne w ofercie CWW BLUM to pojazdy przeznaczone do profesjonalnego użytku przez najróżniejsze branże. Charakteryzują się one wytrzymałą konstrukcją, wydajną pracą a także komfortem oraz bezpieczeństwem pracy. Wózki widłowe spalinowe nowe oraz używane znajdujące się w ofercie CWW BLUM przystosowane są do intensywnej, wielogodzinnej pracy nawet w trudnych warunkach. Oferowane przez nas nowe i używane wózki widłowe spalinowe doskonale spiszą się przy rozładunku i załadunku najróżniejszych towarów i surowców, podczas prac związanych z ich właściwą inwentaryzacją i magazynowaniem a także transporcie dowolnych wyrobów (uwzględniając oczywiście udźwig wybranego modelu). Sprawdź wózki widłowe spalinowe dostępne w ofercie CWW BLUM!