Opony do Wózków Widłowych

opony do wózków widłowych prasa hydrauliczna

Markowe opony do wózków widłowych w najniższych cenach

Jako oficjalni dystrybutorzy marki Solideal, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższej jakości opony do wózków widłowych, które dzięki wysokiej wytrzymałości oraz znakomitym parametrom, pozwalają na intensywną eksploatację pojazdu i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo operatorowi. Niezależnie od tego jakim typem maszyny Państwo dysponujecie, dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi będziemy w stanie wybrać dla Was odpowiednie ogumienie. Wszystkie wyroby dostępne są ponadto w bardzo konkurencyjnych cenach.

Nie tylko sprzedaż

Świadczymy kompleksowe usługi naszym Klientom, ponieważ oprócz sprzedaży części do wózków widłowych, zajmujemy się również ich montażem. Dysponujemy mobilną prasą hydrauliczną, która umożliwia nam wymianę opon superelastycznych, a wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy Wam dojazd pod wskazany adres i wymianę opon do wózków widłowych na miejscu. Jest to zdecydowana oszczędność czasu.

Posługując się nowoczesnymi urządzeniami, jesteśmy w stanie zaproponować również nacinanie opon pełnych (superelastycznych), co skutecznie przedłuża ich żywotność. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach albo pragniecie poznać ofertę cenową – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji również wtedy, gdy chcecie dowiedzieć się więcej o oponach do wózków widłowych i kiedy wolicie przy wyborze odpowiedniego ogumienia skorzystać z porad doświadczonych specjalistów.

Opony do wózków widłowych superelastyczne do transportu wewnętrznego

opona do wózka widłowego Ecomatic
Ecomatic
opona do wózka widłowego HT
HT
opona do wózka widłowego Solidair
SolidAir MAG2
opona do wózka widłowego magnum
Magnum
opona do wózka widłowego MCE
XTreme

Opony do wózków widłowych pneumatyczne do transportu wewnętrznego

opona do wózka widłowego Xtreme
Hauler LT
opona do wózka widłowego ED Plus
ED Plus
opona do wózka widłowego Ecomatic
Ecomatic