Najnowsze modele wózków widłowych Toyota w CWW Blum

16.10.2020

Jeżeli zastanawiałeś się nad zakupem nowego sprzętu do transportu podnośnikowego to dobrze trafiłeś. Wózki widłowe od producenta Toyota to przede wszystkim sprawdzony sprzęt. Na tego rodzaju pojazdy decyduje się znacząca większość zarządców magazynów i hal produkcyjnych. Wózki dostępne w naszej ofercie to niezawodne i nowoczesne uzupełnienie dla wyposażenia, które jest niezbędne dla zwiększenia produktywności pracy.

Toyota 02-8FGF25

Wózek widłowy wyprodukowany w 2020 roku o udźwigu maksymalnym do 2500 kg. Wysokość podnoszenia na ponad 2 m. W ramach zakupu nasza firma zapewnia pełną obsługę UDT, serwis gwarancyjny oraz zaopatrzenie w dodatkowe części zamienne nawet do 60 miesięcy od zakupu. Wózek widłowy Toyota 02-8FGF25 posiada również automatyczną skrzynię biegów. Ten rodzaj sprzętu jest podstawowym elementem zaopatrzenia dla magazynów i nie tylko. Nowe wózki widłowe są z kolei gwarancją na bezpieczną pracę operatorów przez długi okres czasu.

Toyota 02-8FGF30

To kolejny model nowego wózka widłowego od Toyoty, który mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.Fabrycznie nowy pojazd podnośnikowy posiada maksymalny udźwig nawet do 3000 kg. Kupując ten model zapewniamy darmowy transport do wyznaczonego przez klienta miejsca. Możesz także liczyć na pełną obsługę UDT. Terminy dostaw jak i szczegóły dotyczące oferty i dodatkowych informacji można uzyskać za pośrednictwem kontakt telefonicznego – +48 602 186 315.

Nowoczesny sprzęt dla zdecydowanych klientów. Salon CWW Blum z Bydgoszczy to miejsce, które już od lat zajmuje się dystrybucją profesjonalnych wózków widłowych. Dbamy o wszystkie szczegóły. Znając specyfikę branży zapewniamy dodatkowe serwisy oraz przeglądy techniczne mające na celu zapewnienie ciągłości pracy w danym zakładzie. Transport na magazynach jest niezwykle istotny. Tego rodzaju pojazdy muszą być jednak na bieżąco kontrolowane. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nowe wózki widłowe od Toyoty są tak zaprojektowane, aby zminimalizować wszelkie ryzyko zagrożeń, a dodatkowo są wyposażone w przestronny i łatwy w obsłudze kokpit, który znacznie ułatwia cały proces kierowania. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepszy model, adekwatny do Twoich potrzeb.