Najbardziej doceniane marki wózków widłowych

16.10.2020
wózki wewnątrzzakładowe

Zakup czy wynajem wózka widłowego wiąże się z niemałymi kosztami. Jest to jednak inwestycja, która z pewnością się opłaci. Wózki widłowe od lat stanowią ogromną wartość dla magazynów, sklepów i zakładów produkcyjnych czy przemysłowych. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju sprzętu firmy mogą znacznie zwiększyć efektywność pracy, a przy okazji dochody. W Polsce możemy znaleźć wiele rodzajów wózków widłowych, natomiast tylko kilka marek jest tak naprawdę brana pod uwagę. Do liderów na rynku najczęściej zalicza się Toyota, Linde i Doosan. Wszystkie te marki możemy znaleźć w ofercie naszego salonu. Dlaczego są one tak wartościowe i co wpływa, że akurat te marki cieszą się takim zainteresowaniem wśród polskich firm?

Marka Linde – wózki widłowe do najcięższego zastosowania

Wiele marek wózków widłowych charakteryzuje sprawna sterowność oraz lekkość. Wózki widłowe Linde możemy określić mianem wagi ciężkiej. Dedykowane są przede wszystkim do pracy w najtrudniejszych warunkach, a mianowicie do najcięższych towarów nawet do 9 ton. Wózki widłowe od Linde są spotykane głównie w zakładach produkcyjnych oraz portach i stoczniach. Udźwig umożliwia przetransportowanie wiele towarów. Kolejnym parametrem wartym uwagi jest wysokość unoszenia wideł nawet do 4 metrów. Marka Linde od lat cieszy się zaufaniem i zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Wysoka jakość sprzętu wraz z szerokim polem zastosowania to główne atuty, które z pewnością zwiększają popyt. W ofercie salonu CWW Blum znajdziemy ofertę na wynajem wózka widłowego Linde.

Wózki widłowe Doosan dla zmniejszenia kosztów eksploatacji

Zakłady pracy starają się coraz częściej wpływać na poprawę efektywności. Założeniem głównym jest oczywiście wzrost dochodów firmy. Dla przedsiębiorców normą jest poszukiwanie różnych alternatyw, które umożliwią jak najkorzystniejsze wyniki względem mniejszych kosztów eksploatacji. Za pomocą wózków widłowych Doosan można ten cel osiągnąć. Inwestycja na lata, która zwraca się już po niedługim odstępie czasu. Stabilne komponenty, komfort pracy operatora, nowe standardy ergonomii oraz stabilny i bezpieczny transport towarów. To właśnie te cechy sprawiają, że wózki widłowe od marki Doosan są stale jednym z głównych celów zakupowych wśród nowych nabywców.

Toyota – nowoczesne wózki w atrakcyjnej cenie

Wszystkie wymienione wcześniej marki pojawiają się często w ofertach sprzedażowych salonów. Nie zmienia to faktu, że to Toyota jest aktualnie najbardziej łakomym kąskiem na rynku. Wózki widłowe są przede wszystkim tańsze przy niezmienionych wartościach i parametrach. Idealnie sprawdzają się na magazynach. Łatwa wymiana ogumienia pozwala na szerokie zastosowanie wózków widłowych pod względem różnych powierzchni. Toyota to marka, która słynie z innowacyjnych rozwiązań. Tak też jest w przypadku wózków widłowych. Bezpieczne, niezawodne i trwałe konstrukcje sprawiają, że zakup tego sprzętu jest dla wielu głównym wyznacznikiem do sukcesu. W CWW Blum znajdziesz wiele modeli z tego roku i nie tylko.