Elektryczny wózek paletowy? Znajdziesz go w naszym salonie

16.10.2020
elektryczny wózek paletowy

Podnoszenie produktywności w zakładach pracy to główny cel wielu przedsiębiorców. Oznacza to, że stale dążymy do podnoszenia efektów pracy. Wiele magazynów i hal produkcyjnych stale poprawia swoje wyniki poprzez inwestowanie w bardziej wydajny sprzęt oraz nowych pracowników. Jest to najlepszy sposób na rozwijanie firmy, które w aktualnych czasach ma ogromne znaczenie. Dzięki temu będziemy bardziej wiarygodni dla naszych klientów. Elektryczny wózek paletowy jest dostępny w ofercie naszego salonu CWW Blum. Sprawdź dlaczego warto jest zainwestować w tego rodzaju sprzęt.

Lekkie zastosowanie elektrycznego wózka paletowego

Wózki paletowe różnią się od tradycyjnych wózków widłowych nie tylko swoją budową, ale także zastosowaniem. Przede wszystkim wózki widłowe są dedykowane do pracy na zupełnie innych zasadach. Są przystosowane do innego modelu pracy. Najczęściej wykorzystuje się je do podnoszenia wielkogabarytowych pojemników z towarami w celu prawidłowego ustawienia ich na regałach magazynowych lub po prostu do transportu z jednego punktu do drugiego. Udźwig elektrycznego wózka paletowego jest znacznie mniejszy. Z reguły oscyluje on w granicach 1300 do 1800 kg. Napęd elektryczny umożliwia sprawne operowanie wózkiem w różnego rodzaju zakładach pracy. Nie jest on dostosowany jednak do każdego rodzaju powierzchni ze względu na niskie zawieszenie. Właśnie dlatego najczęściej jest wykorzystywany na terenie zamkniętych obiektów. Nie zmienia to faktu, że ich zastosowanie jest ogromnie szerokie. Bardzo często możemy spotkać tego rodzaju sprzęt w większych sklepach typu supermarket.

Manewrowość i mobilność – elektryczny wózek paletowy od Toyoty

Elektryczny wózek paletowy powinien charakteryzować się głównie swoją lekką wagą. Sprzęt BT Toyota taki właśnie jest. Finalna waga wózka osiąga 225 kg. Dzięki swojej lekkości idealnie wpisują się w charakter pracy do rozładunku ciężarówek na magazynach. Manewrowość elektrycznego wózka paletowego umożliwia łatwe przemieszczanie się nawet po ciasnych alejkach sklepowych. Mobilny sprzęt jest dostępny w ofercie salonu CWW Blum z Bydgoszczy.

Elektryczny wózek paletowy Toyota BT LEVIO LWE180 – 1800 kg znajdziemy w ofercie salonu już w cenie do 22 tysięcy brutto. Nowoczesny sprzęt jest dedykowany do pracy o różnych charakterze. Elektryczny wózek paletowy z 2018 roku to idealny przykład sprzętu o szerokim zastosowaniu.