Wszystko co musisz wiedzieć o wymianie części do wózków widłowych

17.09.2019

Wózki widłowe podobnie jak inne pojazdy mogą ulegać pewnym awariom i uszkodzeniom. Z czasem może to stać się bardziej uciążliwe. Bardziej eksploatowane wózki są narażone na częstsze wizyty w serwisach, a naprawy trochę kosztują. Co możemy zatem zrobić, aby uniknąć większych wydatków?

Nowe części do wózków widłowych

 

Z pewnością zakup nowego, a nawet używanego wózka widłowego nie będzie dla nas mniejszym kosztem. Nowe części zamienne powinny w dużym stopniu załatwić sprawę. Notorycznie pojawiające się awarie mogą być uciążliwe dla naszego portfela. Wózki widłowe to pojazdy, na których nie wolno jednak oszczędzać. Praca operatorów znacznie ułatwia funkcjonowanie całej firmy. To właśnie dlatego powinniśmy udać się do najbliższego serwisu wózków widłowych i zakupić odpowiednie części, które będą w stanie zastąpić starsze, mniej użyteczne elementy.

Na zamówienie

CWW Blum zapewnia części do wózków widłowych na zamówienie. Wystarczy jeden telefon lub mail z opisaniem konkretnego elementu oraz modelu wózka widłowego. Dzięki temu wszyscy zyskamy na czasie. Warto wspomnieć, że osobą odpowiedzialną za stan techniczny wózków są bardzo często operatorzy. Nie zawsze są w stanie dopatrzeć się następujących awarii, dlatego starajmy się również o częstsze przeglądy mające na celu wychwycić różnego rodzaju problemu.

Jakie części do wózków widłowych wymienisz w CWW Blum?

Przede wszystkim możesz liczyć na wymianę osprzętu w postaci łańcuchów, rolek do masztów oraz wideł. W naszym serwisie znajduje się również baza hamulców, układów napędowych, części elektryczne, rozruszniki, wszelkiego typu hydraulika jak pompy i przewody oraz chłodnice i filtry. Więcej informacji możesz uzyskać na stronie internetowej https://cwwblum.com/. Wybierz z oferty nowe lub używane części do wózków widłowych już teraz.