Dobierz odpowiednie części do wózka widłowego!

24.06.2019

Wypożyczalnia wózków widłowych oferuje nie tylko wynajem, ale także sprzedaż i pełen serwis pojazdów. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że staliśmy się ekspertami w dziedzinie wózków widłowych, które opierają się nie tylko na prawidłowym działaniu silnika. U nas znajdziesz części zamienne do wózków widłowych w różnych formach!

Zamienniki do oryginalnych elementów

Wózki widłowe to sprzęt, który charakteryzuje się długoletnią pracą. Nie zmienia to faktu, że zdarzają się również pewne awarie i uszkodzenia, które należy jak najszybciej skorygować. Naprawa wózków widłowych może odbywać się w naszym specjalistycznym serwisie lub na własną rękę. Części zamienne do wózków widłowych są dostępne u nas w każdej chwili. Szeroki wybór pozwoli Ci na uzupełnienie wadliwych części wózka widłowego nawet na miejscu. W przypadku braku odpowiedniej wiedzy służymy pomocą. Nasi fachowcy z pewnością przekażą Ci wszelkie potrzebne informacje względem części.

części do wózków widłowych

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, który możesz znaleźć w zakładce – kontakt. Podaj nam konkretny model wózka widłowego i opowiedz co się stało. Wspólnie ustalimy jakie konkretne części będą dla Ciebie niezbędne. W ofercie wypożyczalni wózków widłowych dostępne są zarówno części nowe jak i używane. W ten sposób będziesz mógł wybrać to na co Cię aktualnie stać!

Wypożyczalnia CWW Blum to miejsce, w którym znajdziesz wszystko to co jest potrzebne w prawidłowym funkcjonowaniu sprzętu. Do wyboru – kabiny i fotele, w tym także nagrzewnice i lusterka, widły, maszty i łańcuchy oraz ogumienie, silniki czy części elektryczne. Wszystkie potrzebne zamienniki są dostępne dla wielu modeli, w tym Linde, Toyota i Doosan. Skontaktuj się z nami i wybierz to czego potrzebujesz! Wszelkie dodatkowe informacje w zakresie sprzedaży części zamiennych znajdziesz na naszej stronie internetowej – www.cwwblum.com/.