Wynajem czy zakup? Co bardziej się opłaca?

20.05.2019

Wózki widłowe to podstawowe wyposażenie między innymi dla hal produkcyjnych, przemysłowych, magazynów i większych sklepów. Sprzęt ten pozwala nam na zwiększenie efektywności naszych działań jak i dochodów. Posiadanie wózka widłowego to wielkie ułatwienie, które może pomóc nam na co dzień w przyspieszeniu naszej pracy. Wynajem czy zakup? Sprawdź co może być dla Ciebie bardziej opłacalne!

wózek widłowy toyota

Wózki widłowe na wynajem

 

CWW Blum oferuje swoim klientom nie tylko sprzedaż wózków widłowych, ale także ich wynajem. Wypożyczalnia wózków widłowych z Bydgoszczy posiada w swojej ofercie nowe i używane modele, dzięki czemu wybór jest dopasowany jest dla różnego zasobu portfela. Wypożyczenie jest szczególnie opłacalne dla firm, które potrzebują danego sprzętu na ustalony okres czasu. Wówczas zakup wózka widłowego nie będzie konieczny.

Zakup wózków widłowych

Jako, że w ofercie mamy dostęp do nowych i używanych wózków widłowych to możemy stwierdzić, że nasza propozycja jest skierowana do wszystkich. Nowy sprzęt jak i używany charakteryzuje się wysoką produktywnością. Więcej informacji na temat naszych wózków można uzyskać na stronie internetowej www.cwwblum.com firmy. Wypożyczalnia wózków widłowych z Bydgoszczy to miejsce, które gwarantuje również pełne serwisowanie i naprawę pojazdów od Toyota, Linde czy Doosan.