Wymiana opon do wózków widłowych

8.04.2019

Ogumienie w wózkach widłowych jest niezwykle istotną kwestią jeżeli chodzi o prawidłowe działanie sprzętu na magazynach i innych powierzchniach przeznaczonych do transportowania towarów. Opony do wózków widłowych możemy rozdzielić na dwie kategorie:

  • pneumatyczne
  • superelastyczne

 

Wymiana ogumienia

 

Każdy pojazd może prędzej czy później ulec awarii. Pęknięcie ogumienia jest jednoznacznego z jego wymianą. W przypadku wózków widłowych od CWW Blum wymiana opon jest organizowana przez dostawcę. Klient otrzymuje na okres wymiany i naprawy pojazd zastępczy, tak aby nie został stratny. Opony do wózków widłowych pneumatyczne są montowane wraz z dętką i ochraniaczem. Bardziej skomplikowana jest wymiana ogumienia superelastycznego. Nie obejdzie się tutaj bez specjalistycznej prasy hydraulicznej o wysokim nacisku. Wówczas najlepiej jest się udać do naszego serwisu, bądź skorzystać z mobilnej opcji (serwisanci przyjeżdżają do klientów pod wskazany adres). Opony do wózków widłowych można także znaleźć u dostawcy z Bydgoszczy. W sprzedaży znajdą Państwo opony do transportu wewnętrznego od najlepszych producentów, którzy gwarantują wysoką solidność i wytrzymałość.

 

 

Opony do wózków widłowych od CWW Blum

 

Wypożyczalnia wózków widłowych zapewnia sprzedaż nowego ogumienia, serwis jak i wymianę na nowe. Wszelkie informacje mogą Państwo uzyskać w zakładce dotyczącej opon do wózków widłowych CWW Blum. W razie pytań względem wymiany ogumienia i sprzedaży zachęcamy do kontaktu telefonicznego.