Dlaczego wózki widłowe Toyota to udana inwestycja na lata?

8.04.2019

Dostosowanie odpowiednich wózków widłowych do miejsca pracy to pierwszy etap na jakim powinna się skupić osoba odpowiedzialna za zakup sprzętu. Wózki widłowe to pojazdy, które są bardzo często zróżnicowane ze względu na udźwig czy wysokość podnoszenia wideł. Wówczas należy wiedzieć z jakim asortymentem przeznaczonym do transportu mamy styczność. Wózki widłowe Toyota są przeznaczone do przenoszenia ciężkich gabarytów.

Charakterystyka sprzętu

 

Marka Toyota to producent z wieloletnią historią. Pierwszy wózek widłowy Toyota został udostępniony w 1956 roku. Firma specjalizuje się w budowie maszyn przemysłowych już od kilkudziesięciu lat. Koreańska precyzja i fach w pełni odzwierciedlają jakość sprzętu jakim są wózki widłowe. Toyota to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia pojazdu. Maszyny posiadają dużą siłę udźwigu przez co mogą być przeznaczone do przenoszenia asortymentu nawet do 3500 kg. Wózki widłowe Toyota to także gwarancja pełnej zwrotności co nadaje maszynie dodatkowej stabilności. Wykorzystanie maszyn Toyota w codziennej pracy zapewnia precyzję wykonywanych czynności. CWW Blum zapewnia pełną obsługę UDT, serwis, części zamienne.

wózki widłowe toyota

Wózki widłowe Toyota

 

Dystrybutor wózków widłowych marki Toyota z Bydgoszczy to przede wszystkim doświadczenie i gwarancja usług na najwyższym poziomie. CWW Blum obejmuje sprzedaż i wynajem. W salonie dostępny jest także serwis z wymianą części i opon do wózków widłowych. Toyota jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom przedsiębiorców.