Tańsza alternatywa dla firm

7.02.2019

Wózki widłowe to kosztowny biznes, szczególnie nowe pojazdy. Nie każdy właściciel może sobie pozwolić na zupełnie nowy sprzęt dla swojej firmy. Małe, średnie, a także po prostu młode przedsiębiorstwa nie są w stanie uzyskać odpowiednich funduszy na zakup profesjonalnego sprzętu prosto z salonu. Dlatego, CWW Blum wyszło z rozwiązaniem tego problemu. Alternatywą są używane wózki widłowe, które przy zachowaniu prawidłowej funkcjonalności są nadal pożyteczne i zdatne do użytku codziennego.

 

 

Używane wózki widłowe

 

Tanie, sprawne i niezawodne. Wiele firm decyduje się na to rozwiązanie głównie ze względów finansowych. Nie zmienia to jednak faktu, że używane wózki widłowe są niemal w identycznym stanie technicznym co nowe pojazdy. Forma zakupu działa na takiej samej zasadzie co w przypadku nowego sprzętu. Serwis i wymiana konkretnych części z pewnością będzie mniej kosztowna, dlatego też jest to kolejny dowód na to, że używane wózki widłowe nie przyczynią się w sposób negatywny na finanse Twojej firmy.

 

 

Oferta CWW Blum

 

Centrum wózków widłowych z Bydgoszczy wyszło z dodatkową alternatywą dla klientów dzięki odpowiedniemu rozeznaniu na rynku. Wysokie zapotrzebowanie na używane wózki widłowe było koniecznym krokiem dla poszerzenia oferty firmy. Przedsiębiorcy w ten sposób mogą zaoszczędzić swoje wydatki. W salonie funkcjonuje zarówno sprzedaż jak i wynajem używanych wózków widłowych. Zróżnicowanie to również jest dopasowane do potrzeb klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na obranie właściwego kierunku. Oferta firmy CWW Blum jest dostosowana dla wszystkich klientów, aby każdy mógł wybrać zgodnie z aktualnymi możliwościami budżetowymi. Wszelkie informacje można uzyskać od naszych specjalistów. Dane kontaktowe firmy można znaleźć pod tym adresem.