Paleciaki elektryczne w CWW Blum

7.02.2019

Centrum wózków widłowych z Bydgoszczy to przede wszystkim sprzedaż i wynajem profesjonalnego sprzętu do transportowania towarów po obiektach magazynowych, przemysłowych czy produkcyjnych. W ofercie firmy, poza tradycyjnym wózkami widłowymi można także znaleźć sprzęt mniejszego kalibru. Paleciaki elektryczne to idealna alternatywa dla mniejszych powierzchni użytkowych.

 

 

Idealne rozwiązanie dla mniejszych obiektów magazynowych

 

 

Nie każda firma posiada obiekt, po którym mogą swobodnie przemieszczać się wózki widłowe od marek, z którymi współpracujemy (toyota, linde). Zbyt mała powierzchnia ogranicza dane przedsiębiorstwo. Istnieje jednak ciekawa alternatywa – paleciaki elektryczne. Mogą się one przemieszczać po znacznie mniejszych powierzchniach użytkowych magazynu, supermarketu czy hali produkcyjnej. Wózki widłowe Linde czy Toyota nie są przeznaczone dla takich miejsc ze względu na swoje gabaryty.

 

 

Oferta z Bydgoszczy

 

Paleciaki elektryczne to udźwig do 1800 kg. Jest on znacznie mniejszy niż w przypadku wózków widłowych Linde i Toyota, natomiast nie każda firma wymaga większego udźwigu, dlatego też ta oferta jest skierowana do przedsiębiorstw z mniejszym i lżejszym zaopatrzeniem magazynowym. W aktualnej ofercie można znaleźć całkiem nowy sprzęt z 2018 roku. Gwarancja na produkt wynosi 12 miesięcy. Firma zapewnia:

  • serwis sprzętu
  • części zamienne
  • obsługę UDT

 

Szczegółowe informacje można uzyskać na oficjalnej stronie CWW Blum.