Wypożyczalnia wózków widłowych w CWW Blum

16.01.2019

Idea wynajmu wózków widłowych narodziła się w momencie, kiedy spostrzegliśmy prawdziwe potrzeby naszych klientów. Nie każda firma zaraz po rozpoczęciu działalności posiada wystarczające środki do zainwestowania w nowy sprzęt dla firmy. Wypożyczalnia wózków widłowych CWW Blum powstała z myślą o takich właśnie klientach.

 

 

Oferta najmu

 

 

U nas znajdziesz nowsze i starsze modele. Wózki widłowe używane to najlepszy sposób na zaoszczędzenie dodatkowej gotówki, a my w razie problemów gwarantujemy wszelkie usługi związane z serwisem oraz wymianą opon i części. Wózki widłowe Linde i Toyota to najlepszy wybór dla młodych przedsiębiorstw, którzy potrzebują najlepszej jakości sprzętów przy niewielkim wkładzie finansowym.

 

 

Dlaczego CWW Blum?

 

Nasze usługi wynajmu zapewniają wiele korzyści, jedną z nich jest szeroki wybór wózków widłowych od takich marek jak Linde czy Toyota. Wypożyczalnia gwarantuje korzystne warunki finansowe oraz wynajem sprzętu bez konieczności późniejszego kupna. Każda awaria czy usterka jest przez nas naprawiana, dodatkowo na okres serwisowania gwarantujemy pojazd zastępczy.