Wymiana części – od ręki i mobilnie

16.01.2019

CWW Blum z Bydgoszczy to salon oferujący sprzedaż jak i wynajem wózków widłowych. W naszej ofercie znajdziesz wózki od najlepszych producentów – Linde i Toyota. Ze względu na znajomość sprzętu i nasze rozeznanie w branży postanowiliśmy także podzielić się wiedzą z innymi. W ten sposób powstała także kolejna filia naszego salonu, która jest odpowiedzialna za serwisowanie wózków widłowych wyżej wymienionych marek. Każdy sprzęt ma jakąś gwarancje, nie może funkcjonować bezustannie bez żadnych usterek. Wymiana części do wózków widłowych przebiega u nas szybko i sprawnie.

 

 

W razie pytań – pomożemy!

 

 

Nie każdy jest specjalistą w dziedzinie znajomości części i technicznych aspektów wózków widłowych, dlatego też służymy wszelką radą i pomocą w przypadku awarii. Nasza firma dąży do stworzenia ogólnodostępnej oferty części zamiennych.

 

 

Jak zamówić części do wózków widłowych?

 

Wszystkie usługi są świadczone za pośrednictwem wcześniejszego kontaktu telefonicznego. Prowadzimy także serwisowanie i mobilną wymianę części w Twojej firmie. Do dyspozycji posiadamy szeroki asortyment do wyboru. Znajdziesz u nas zarówno części nowe jak i używane. Wszystko to przy niewielkich kosztach pokrycia. Wszystkie części do wózków widłowych jakie są u nas dostępne możesz znaleźć na naszej stronie internetowej.