Wózki widłowe Linde od CWW Blum

13.12.2018

Solidna marka to dla nas istotna kwestia jeżeli chodzi o sprzedaż oraz wynajem wózków widłowych. Wiele lat doświadczeń na rynku zaowocowały zdobyciem wielu informacji oraz uzupełnieniem wiedzy w przestrzeni technicznej pojazdów. Wózki widłowe Linde to przede wszystkim bezpieczeństwo, ale także precyzja w działaniu. Dostarczając odpowiednie pojazdy do firm, dbamy również o zadowolenie naszych klientów. Pojazdy elektryczne idealnie się wpasowują w przestrzeń magazynową, przemysłową jak i produkcyjną.

 

magazyn

Wózki do zadań specjalnych

 

Marka Linde charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu udźwig wózków Linde wynosi 9000 kilogramów, mimo możliwości przenoszenia tak dużych ciężarów, pojazd ten nie zatraca swojej zwinności oraz sprawności. Praca na magazynie stanie się dla operatorów o wiele przyjemniejsza oraz umożliwi szybki i łatwy dostęp do wielu miejsc. Modele z naszej oferty posiadają także liczne udogodnienia takie jak: klimatyzacja, hydrauliczne wspomaganie kierownicy czy regulowana kolumna, która pozwoli dopasować wysokość do parametrów operatora. Wszystko to sprawia, że wózki widłowe Linde są głównymi liderami na rynku.

 

 

Linde – lider branży

 

Wózki widłowe Linde stały się wymagającym konkurentem dla pozostałych marek specjalizujących się w produkcji tego typu pojazdy. Nie bez powodu są liderami na rynku. Pojazdy tej marki możecie znaleźć w Centrum Wózków Widłowych Blum w Bydgoszczy. Oferujemy naszym klientom sprzedaż, wynajem oraz serwis wózków widłowych.