Serwis wózków widłowych w CWW Blum

13.11.2018

Wózki widłowe podobnie jak inne pojazdy mechaniczne ulegają po pewnym czasie częściowym awariom i uszkodzeniom. Nie zawsze występuje potrzeba zakupu nowej maszyny. Ważne jest, aby dany wózek wpadł w odpowiednie ręce i do właściwego serwisu. Serwis wózków widłowych w naszej firmie oparty jest na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników, którzy posiadają fach w ręku. Nasi specjaliści serwisują wózki widłowe linde, toyota oraz wielu innych marek. Zapewniamy naszym klientom usługi w zakresie serwisowania pojazdów na najwyższym poziomie. Oprócz napraw możemy także zaproponować sprzedaż części do wózków widłowych.

Usługi serwisowe

 

Oferujemy naszym klientom szereg możliwości serwisu. Z uwagi na pewność oraz szybki czas realizacji napraw zyskaliśmy wielu nowych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Z powodu dłuższego okresu serwisowania przewidujemy dla naszych klientów pojazdy zastępcze, które zapewnią niezawodność oraz wydajną pracę. W przypadku braku możliwości przewozu wózków zagwarantujemy również odpowiedni transport. W naszej ofercie znajdziesz:

  • przegląd techniczny
  • przegląd konserwacyjny do UDT
  • pełna gotowość wózków do UDT
  • serwis wózków widłowych różnych marek
  • sprzedaż dodatkowych części do wózków widłowych
  • wymiana opon

Dzięki rzetelnej obsłudze oraz fachowej pomocy z pewnością będziesz zadowolony z rezultatów naszej współpracy. CWW Blum to miejsce, które od lat specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie wózków widłowych takich marek jak toyota, linde oraz wiele innych. Wszystkie odpowiednie informacje na temat serwisowania wózków widłowych znajdziesz tutaj.