Opony do wózków widłowych – transport wewnętrzny

13.11.2018

Opony są praktycznie najważniejszym elementem wózka widłowego. Bez nich pojazd, daleko by nie zajechał. Ważne jest, aby ogumienie opony było wykonane w jak najlepszy sposób, dzięki czemu będziemy mogli zaoszczędzić na wielokrotnej wymianie opon. Ze względu na duże zużycie, opony niszczeją najszybciej jeżeli chodzi o elementy wózka widłowego. Może dojść do pewnych awarii w pojeździe, jednak to opony do wózków widłowych są narażone na największe szkody. Jest to dla nas niemały problem, ponieważ oprócz pojazdu ucierpi także nasz portfel, dlatego ważne jest, aby zaopatrzyć się w ogumienie najlepszej jakości od zaufanych producentów. Dobry wybór pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na comiesięczne wymiany opon.

Solideal

Jest to marka, z którą nasza firma współpracuje już od lat. CWW Blum stawia przede wszystkim na jakość oraz gwarancję. Z racji na wysoką wytrzymałość opon od naszego dostawcy sprawiliśmy, że posiadamy coraz to więcej klientów z branży. Opony marki Solideal można znaleźć w naszym sklepie, który usytuowany jest w Bydgoszczy.

 

Serwis opon w Centrum Wózków Widłowych BLUM

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu opon do wózków widłowych. Oprócz sprzedaży możemy także zaoferować ich serwis oraz montaż, który możemy wykonać w wybranym przez Ciebie miejscu w celu zaoszczędzenia czasu oraz trudu jaki trzeba włożyć w transport wózków. Nasza firma staje się coraz bardziej konkurencyjna na rynku, z uwagi na przystępne ceny jakie oferujemy naszym klientom.