Wymiana opon wózków widłowych u klienta

11.04.2018

Nie każdy ma możliwość transportowania posiadanych wózków widłowych. Niesie to ze sobą pewne komplikacje, jak chociażby utrudnia wymianę opon, lub wykonanie jakichkolwiek czynności serwisowych. Firma CWW Blum zna i rozumie potrzeby klientów w tym zakresie, dlatego wychodzi oczekiwaniom naprzeciw i prowadzi wymianę opon na miejscu w siedzibie klienta. 

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości opon do wózków widłowych marki Solideal i posiadamy szeroki wybór opon, które dobierzemy do każdego wózka widłowego.

Dzięki temu, że dysponujemy mobilną prasą hydrauliczną, jesteśmy w stanie na miejscu wykonać wymiany opon superelastycznych. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i środki, które miałyby być przeznaczone na transport. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży i wymiany opon zapraszamy do kontaktu.

Kompleksowy serwis wózków widłowych

Posiadamy wykwalifikowanych mechaników, którzy dokonują napraw i czynności serwisowych i konserwacyjnych wszystkich wózków widłowych. Organizujemy profesjonalny i bezpieczny transport Państwa urządzeń, tak aby byli Państwo jak najmniej zaangażowani w cały proces. Jeżeli naprawa będzie trwała dłuższy czas, zapewnimy zastępczy wózek widłowy na czas naprawy.

Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa korzystna, owocna i w efekcie przerodzi się w stałą współpracę, do czego Państwa serdecznie zachęcamy. Z naszej strony gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych usług i fachową obsługę.