Używane wózki widłowe – pewna inwestycja

12.12.2017

Wielu przedsiębiorców planujących zakup sprzętu jak wózki widłowe musi dokonać szeregu wyborów. Jednym z nich jest decyzja o zakupie nowych bądź używanych wózków widłowych. Jest wiele argumentów przemawiających za wyborem nowych, ale są także mocne argumenty potwierdzające słuszność wyboru wózków używanych. Tym razem przyjrzymy się używanym wózkom widłowym, które można nabyć także w naszej firmie.

Czy używany wózek widłowy to większe koszty dla firmy?

Pierwszą obiekcją pojawiającą się podczas rozważania używanych wózków widłowych jest przekonanie o tym, że wózek z rynku wtórnego będzie częściej ulegał awarii, zajdzie także konieczność częstszej wymiany podzespołów, przez co firma będzie narażona na większe koszty. Nie w każdym przypadku obawy te uzasadnione. Kupując bowiem wózek widłowy z pewnego źródła, o pełnej udokumentowanej historii możemy być pewni, że używany wózek nie będzie większym obciążeniem finansowym. To co jest ważne przy wyborze wózka używanego to wiedza o jego przeszłości i możliwość jej zweryfikowania. Oferowane przez nas używane wózki widłowe są w pełni sprawne, gotowe do działania oraz z pewną historią.

Wózki używane nie mają gwarancji tak jak nowe

Nie jest prawdą, że wózki używane nie maja gwarancji. Wszystko zależy od tego od kogo kupujemy sprzęt i w jakiej jest kondycji. Kupując u nas wózki widłowe używane masz pewność, że kupujesz sprzęt markowy – oferujemy wózki widłowe Toyota oraz Linde –  jest to sprzęt sprawdzony i serwisowany przez specjalistów oraz dajemy gwarancję. Dzięki temu dostają Państwo potwierdzenie tego, że wózek widłowy jest sprawny, a w razie problemów, mogą liczyć Państwo na naprawę gwarancyjną z naszej strony.

Wózek używany to jakość w niższej cenie

Bez wątpienie używane wózki widłowe są tańsze od nowych. My dokładamy wszelkich starań, aby używane wózki oferowane przez naszą firmę, nie odbiegały stanem technicznym od wózków nowych, ale były od nich tańsze, tak aby możliwe było ich pozyskanie za znacznie mniejsze środki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą. O aktualną ofertę najlepiej pytać telefonicznie +48 602 186 315, oraz na miejscu pod adresem:

Diamentowa 18, Lisi Ogon
86-065 Łochowo