Dlaczego Toyota i Linde?

10.11.2017

Osoby poznające nasza ofertę, chociażby umieszczona na naszej stronie internetowej zapewne zauważyły, że oferujemy wózki widłowe marki Toyota, oraz wózki widłowe Linde. Oczywiście na rynku dostępne są także pojazdy innych producentów, jednak postaramy się odpowiedzieć, dlaczego proponujemy Państwu akurat takie rozwiązania. 

Wózki widłowe Toyota

Toyota to przede wszystkim międzynarodowe przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które posiada bardzo duże doświadczenie w produkcji i serwisie wózków widłowych. Jest jednym z największych producentów tych pojazdów i cieszą się one największa popularnością we wszelkich zastosowaniach magazynowych, logistycznych. Wózki Toyota użytkowane są na całym świecie, a bardzo łatwy dostęp do części oryginalnych jak i zamiennych powoduje, że utrzymanie takiego wózka jest niedrogie i łatwe w serwisowaniu. Wózki produkowane przez Toyotę poddawane są testom i badaniom tak aby finalny produkt był tym, który spełni wszystkie wymagania użytkownika. W Europie firma działa w ponad 30 krajach ułatwiając dostęp do swoich produktów na tym rynku. 

Wózki widłowe Linde

Wózki widłowe Linde to niemiecka precyzja i solidność – tak można w skrócie scharakteryzować produkty tej marki. Obecnie firma Linde jest producentem globalnym dostarczając swoje specjalistyczne pojazdy w wielu krajach na całym świecie. W Polsce wózki Linde należą do ścisłej czołówki jeśli chodzi o użytkowanie wózków widłowych, dlatego postanowiliśmy pomagać w także w obsłudze tych pojazdów oferując wózki, ich serwisowanie czy części zamienne. 

Nasz serwis obejmuje w zasadzie wszystkie marki, dlatego z innymi wózkami także mogą się Państwo do nas zgłaszać, jednak oferta Toyoty i Linde jest wg nas najbardziej godna polecenia.