Części do Wózków Widłowych

części do wózków widłowych części do wózka widłowego

Nasze przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną ofertę części do wózków widłowych do wszystkich modeli i marek. Proponujemy wysokiej jakości zamienniki oryginalnych elementów, które pozwolą na oszczędności, a przy tym nie obniżą jakości sprzętu. Większość produktów jest dostępna od ręki, co znacznie skraca czas oczekiwania naszych Klientów. W razie nietypowych elementów natychmiast zamawiamy brakujące produkty.

Pomoc w doborze części


Chętnie służymy pomocą w doborze odpowiednich części do wózków widłowych. Proponujemy fachowe doradztwo przy każdym modelu pojazdu, w szczególności przy urządzeniach starszej generacji oraz rzadkich egzemplarzach z uwagi na trudności w znalezieniu na rynku odpowiednich zamienników. Dążymy do stworzenia w kompleksowej oferty części zamiennych. Dostarczamy m.in. koła, filtry, karty logiczne, widły, opony, rozruszniki, przełączniki, łańcuchy, łożyska, fotele i wiele innych.

Zapewniamy szybką i elastyczną obsługę, co pozwala na skrócenie czasu naprawy lub konserwacji urządzenia. W przypadku jakichkolwiek problemów lub niepewności służymy fachową poradą, objaśniając sposób mocowania oraz zastosowane w danym modelu rozwiązania techniczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zaspokoić bieżące potrzeby dotyczące sprawnej naprawy urządzenia.

Zamówienie części


Wystarczy zadzwonić i podać nam model urządzenia oraz poszukiwany element. Dysponujemy obszernym asortymentem części do wózków widłowych, dlatego w większości przypadków jesteśmy w stanie zaproponować optymalne dla naszych Klientów rozwiązanie. Posiadamy elementy nowe oraz używane, regenerowane. Zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową.

Oferta części


  • Kabiny i fotele - Nagrzewnice, fotele, lusterka
  • Widły, maszty i osprzęt - Łańcuchy, rolki masztu, widły
  • Hamulce i linki - Przewody hamulcowe, hamulce, klocki
  • Opony do wózków widłowych i felgi - Koła, rolki, opony
  • Układy napędowe i sketne - Zębatki i wały, osie, reduktory
  • Rozruszniki - Alternatory, stacyjki, pompy paliwa
  • Części elektryczne - Wentylatory, sprężyny do szczotek
  • Hydraulika - Siłowniki, pompy i przewody hudrauliczne
  • Silniki i filtry - Części silnikowe, chłodnice, filtry