Serwis Wózków Widłowych

serwis wózków widłowych

Doświadczenie w serwisie

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy opiera się na sprawdzonej wiedzy specjalistów, którzy przyczynili się do jej szybkiego rozwoju. Stale dbamy o to, by nasza oferta spełniała oczekiwania klientów, dlatego kładziemy duży nacisk na rozrost naszych profesjonalnych usług. Prowadzimy serwis wózków widłowych Linde, Toyota oraz wielu innych marek, odpowiadając tym samym na potrzeby wielu naszych klientów. Ponieważ głównym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest stałe doskonalenie się w swojej dziedzinie, możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy wiedzę doświadczonych specjalistów oraz sprawdzone techniki, dzięki czemu nasz serwis wózków jest w stanie wykonać naprawę każdego powierzanego nam urządzenia.

Oferta usług serwisowych


Oferujemy usługi nie tylko niezawodne, ale także sprawne, co znacznie skraca czas oczekiwania klienta na swoją maszynę. Działamy zgodnie z wyznaczonym terminem, z góry określając przybliżony czas naprawy, zależny od dostępności części i rozmiaru uszkodzenia. Nasi klienci nie muszą się obawiać przestoju w pracy, ponieważ w razie dłużej trwających napraw oferujemy pojazd zastępczy, przyznawany niezależnie od typu i rozmiaru awarii. Dostarczamy urządzenie, które spełni wszystkie oczekiwania, zapewniając dużą wydajność pracy i niezawodność.

  • przeglądy techniczne (wymiana filtrów, oleju, przesmarowanie podzespołów itp.)
  • przeglądy konserwacyjne do UDT
  • pełne przygotowanie wózków do UDT
  • serwis i naprawa wózków widłowych wszystkich marek
  • wymiana opon u klienta mobilną prasą hydrauliczną
naprawa wózków widłowych

Naprawa wózków widłowych

Prowadząc serwis wózków widłowych, przyjmujemy maszyny nie tylko tych zakupione w naszej firmie. Zajmujemy się przeglądami, wymianą zużytych części, a także regeneracją pojazdów po wszelkiego typu uszkodzeniach. Oferujemy bezpieczny transport urządzeń specjalnie dostosowanym samochodem, co pozwala nam na zajęcie się wszystkimi aspektami naprawy i oszczędza tym samym pieniądze i czas naszych klientów. W naszym serwisie wózków zapewniamy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie jakości, dostosowane do wszystkich potrzeb klienta. Naprawa wózków widłowych jest możliwa dzięki nowym częściom zamiennym.  Sprawdź nasze opony do wózków widłowych i prasę hydrauliczną, którą możemy dostarczyć w ramach usług.