Serwis wózków widłowych Linde

20.05.2019

Wózki widłowe podobnie jak każdy inny sprzęt może ulegać różnego rodzaju awariom i uszkodzeniom. Przestój w pracy jaki może wyniknąć jest narażeniem naszej firmy na utratę efektywności w codziennym funkcjonowaniu co w konsekwencji może także doprowadzić do zmniejszenia dochodu firmy. W przypadku wózków widłowych Linde należy działać natychmiast!

Usługi serwisowe od CWW Blum

W naszym serwisie możesz liczyć na pełną naprawę wózków widłowych Linde i innych marek. Oferujemy przeglądy techniczne, w tym: smarowanie podzespołów, wymianę oleju i filtrów. CWW Blum to miejsce, w którym możesz przygotować wózek widłowy do certyfikacji Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Wymieniamy również opony do wózków za pomocą mobilnej prasy hydraulicznej. Tutaj możesz liczyć na pełne serwisowanie pojazdu bez względu na to czy pochodzi on od nas. Bezpieczny transport uszkodzonych wózków umożliwia nam specjalnie dostosowany samochód. W ten sposób możemy zdejmujemy problem z głowy klienta. Oszczędzamy czas i pieniądze, dzięki czemu oferta naszego serwisu jest tak atrakcyjna.

serwis wózków widłowych

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Nasza firma specjalizuje się w wózkach widłowych już od wielu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w branży sprawiło, że nie zaskoczy nas już żadna usterka czy uszkodzenia wózka widłowego. Profesjonalne usługi serwisu stawiają przede wszystkim na sprawdzone techniki, które nigdy nas nie zawiodły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu wózków widlowych i kontaktu telefonicznego. Jesteśmy mobilni, dlatego możemy przyjechać do Ciebie w celu naprawy. Serwisujemy wózki widłowe Linde jak inne marki, w tym Toyota i Doosan.